ȘCOALA DE VARĂ A FACULTĂȚII DE DREPT ASE

🌟 Anunț important 🌟
Facultatea de Drept ASE, alături de Asociația Studenților Facultății de Drept ASE, organizează Școala de Vară cu tema Dreptului Bancar și Financiar, între 6-11 august.
📢 Înscrierile au început! 📢
Locuri disponibile: 30
Locul de desfășurare: Centrul de Perfecționare ASE – Complex Predeal
Pe lângă cursurile tematice, veți avea ocazia să participați la workshopuri dinamice și diverse activități sociale.
Ce vă oferim?
⭐️Cursuri susținute de experți în dreptul bancar și financiar, pentru a vă îmbunătăți cunoștințele teoretice și practice.
⭐️Workshopuri dinamice: Veți avea ocazia să participați la sesiuni interactive, unde veți putea aplica cunoștințele dobândite prin studii de caz și simulări.
⭐️Activități sociale: Networking-ul și interacțiunile sociale sunt esențiale pentru o carieră de succes. V-am pregătit diverse activități care vă vor permite să legați noi prietenii și să colaborați atât cu profesioniști din domeniu, dar și cu toți ceilalți participanți.
Pentru înscriere, vă rugăm să completați formularul disponibil aici:
Nu ratați această ocazie unică de a aprofunda cunoștințele în domeniul dreptului bancar și financiar, alături de experți în domeniu și de a vă bucura de o experiență interactivă și socială! 🌐